preskoči na sadržaj

Osnovna škola Dubovac Karlovac

Login
KAKO SE ZAŠTITITI NA INTERNETU?

Priloženi dokumenti:
hakom brosura.pdf

Uspjeh učenika

Raspored zvona

Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Tražilica
Anketa
Koji je tvoj najdraži blagdan?







Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
ENERGY@SCHOOL

Static HTML

 

KLIKNI I ČITAJ

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 9. 2010.

Ukupno: 1429146
Ovaj mjesec: 2763
Ovaj tjedan: 221
Danas: 11
ETTAEDU.EU

PRIJAVA NA STRUČNE SKUPOVE

 

UČILICA

Kutak za roditelje

Povezana slika

Dragi roditelji ovdje možete pronaći termine konzultacija za učitelje A i B smjene u školskoj godini 2019./2020.

Konzultacije – A smjena:

ALENKA BELČIĆ – srijeda, 5. sat

IVA BELJAN PALAJSA – utorak, 4. sat

IVANA BENKOVIĆ – petak, 3. sat

IVAN BULAJA – ponedjeljak, 4. sat

BISERKA ĆURČIJA – utorak, 4. sat u B smjeni

KRISTINA FRATROVIĆ – ponedjeljak, 3. sat u A smjeni

ANDREA GORŠIĆ – srijeda, 2. sat

DANIJELA JAKOVLJEVIĆ – ponedjeljak, 2. sat u B smjeni

STANISLAVA JOVANOVIĆ – ponedjeljak, 5. sat

MAJA LUKIĆ – utorak, 3. sat

SEBASTIAN MATRACKI – ponedjeljak, 3. sat

DUBRAVKA MUŽAR – srijeda, 4. sat

DANIJELA OŠTRINA – petak, 1. sat

BISERKA PAPA NESKUSIL – B smjena

PETRA RAGUŽ ŠABANAGIĆ – petak, 2. sat u B smjeni

VESNA RUNJE – srijeda, 3. sat

BRANKA TURKALJ

ALEKSANDRA ŠKRTIĆ – petak, 4. sat

TATJANA ŠTANJER – utorak, 3. sat

MARIJA ŠTEDUL – srijeda, 11:30 (A-smjena ujutro)

JASNA VIŠNIĆ – ponedjeljak, 3. sat

NIKOLINA VRBANIĆ – ponedjeljak, 4. sat

MILICA VUČINIĆ – srijeda, 5. sat u B smjeni

 

Konzultacije – B smjena

BAJIĆ BOJANA – petak, 2. sat

BASTIJANČIĆ MARIO – četvrtak, 3. sat

BROZINIĆ JASMINKA – srijeda, 14:00 - 14:45

CINDRIĆ NEVENA – utorak, 5. sat

ĆURČIJA BISERKA – utorak, 4. sat u B smjeni

FRATROVIĆ KRISTINA – petak, 2. sat

GRKOVSKI ZIMET ANDREA – srijeda, 2. sat

JAKOVLJEVIĆ DANIJELA – ponedjeljak, 2. sat u B smjeni

LUKIĆ MAJA – srijeda, 3. sat u B smjeni

MARKOVIĆ-ZORAJA SNJEŽANA – četvrtak, 4. sat

MILOŠIĆ MATIJA – ponedjeljak, 5. sat

MLINAC TIHOMIR – ponedjeljak, 4. sat

PAPA NESKUSIL BISERKA – petak, 4. sat

RAGUŽ ŠABANAGIĆ PETRA – petak, 2. sat u B smjeni

ŠEBALJ IVANČICA – utorak, 2. sat

ŠKRTIĆ ALEKSANDRA – ponedjeljak, 3. sat

MARIJA ŠTEDUL – srijeda, 14:00 (B-smjena ujutro)

VUČINIĆ MILICA – srijeda, 5. sat

VUKONIĆ-ČANKOVIĆ RENATA – četvrtak, 2. sat

KREŠIMIR VOJANIĆ – utorak, 11:30 - 12:15

 




preskoči na navigaciju