preskoči na sadržaj

Osnovna škola Dubovac Karlovac

Login
KAKO SE ZAŠTITITI NA INTERNETU?

Priloženi dokumenti:
hakom brosura.pdf

Uspjeh učenika

Raspored zvona

Kalendar
« Lipanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Tražilica
Anketa
Koji je tvoj najdraži blagdan?







Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
ENERGY@SCHOOL

Static HTML

 

KLIKNI I ČITAJ

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 9. 2010.

Ukupno: 1554984
Ovaj mjesec: 3318
Ovaj tjedan: 1220
Danas: 25
ETTAEDU.EU

PRIJAVA NA STRUČNE SKUPOVE

 

UČILICA

RASPORED INFORMACIJA RAZREDNIKA

Poštovani roditelji, ovdje možete pronaći kontakt e-mail i termine informacija razrednika u školskoj godini 2020./2021.

A-SMJENA

Alenka Belčić

alenka.belcic@gmail.com

petak, 5. sat (A smjena)

Antonia Colnar Mance

antonia.colnar@skole.hr

petak, 2. sat (A smjena)

Andrea Goršić

andrea.gorskic@skole.hr

utorak, 2. sat (A smjena)

Danijela Jakovljević

danijela.jakovljevic@skole.hr

srijeda, 2. sat (B smjena)

Maja Lukić Puškarić

maja.lukic3@skole.hr

četvrtak, 2. sat (A smjena)

Vesna Runje

vesna.runje@skole.hr

srijeda, 3. sat (A smjena)

Aleksandra Škrtić

aleksandra.skrtic@skole.hr

srijeda, 3. sat (B smjena)

Jasna Višnić

jasna.visnic@skole.hr

petak, 2. sat (A smjena)

B-SMJENA

Andrea Grkovski - Zimet

andrea.grkovski-zimet@skole.hr

četvrtak, 3. sat (B smjena)

Kristina Fratrović

kristina.fratrovic1@skole.hr

petak, 3. sat (B smjena)

Snježana Marković - Zoraja

snjezana.markovic-zoraja@skole.hr

petak, 3. sat (B smjena)

Matija Milošić

matija.milosic@gmail.com

ponedjeljak, 3. sat (B smjena)

Tihomir Mlinac

tihomir.xgeneral@gmail.com

ponedjeljak, 2. sat (B smjena)

Biserka Papa - Neskusil

biserka.papa-neskusil@skole.hr

petak, 4. sat (B smjena)

Ivančica Šebalj

ivancica.sebalj@gmail.com

ponedjeljak, 2. sat (B smjena)

Renata Vukonić Čanković

renata.vukonic@skole.hr

petak, 4. sat (B smjena)

 

Raspored informacija

Dragi roditelji ovdje možete pronaći termine informacija za učitelje A i B smjene u školskoj godini 2019./2020.

Informacije – A smjena:

ALENKA BELČIĆ – petak, 3. sat

ANDREA GORŠIĆ – četvrtak, 4. sat​

MAJA LUKIĆ – utorak, 3. sat

PETRA RAGUŽ ŠABANAGIĆ – utorak, 4. sat

VESNA RUNJE – srijeda, 6. sat

ALEKSANDRA ŠKRTIĆ – četvrtak, 3. sat

JASNA VIŠNIĆ – petak, 2. sat

JAKOVLJEVIĆ DANIJELAutorak, 6. sat

 

Informacije – B smjena:

FRATROVIĆ KRISTINA – petak, 2. sat

GRKOVSKI ZIMET ANDREA – utorak, 3. sat

MARKOVIĆ - ZORAJA SNJEŽANA – srijeda, 4. sat

MILOŠIĆ MATIJA – utorak, 4. sat

MLINAC TIHOMIR – ponedjeljak, 4. sat

PAPA NESKUSIL BISERKA – petak, 3. sat

ŠEBALJ IVANČICA – petak, 4. sat

VUKONIĆ-ČANKOVIĆ RENATA – srijeda, 3. sat

 

Raspored informacija
RSS


preskoči na navigaciju