Ukupno: 1820387

Svibanj
Autor: Tihana Cvitak Marinković, 1. 6. 2022.

Poštovani roditelji/skrbnici, dragi naši učenici!

Iza nas je mjesec svibanj, mjesec u kojem smo vrijedno pisali, učili, ponavljali, ali i istraživali, zabavljali se, smijali, bili humanitarni (akcija skupljanja plastičnih čepova za oboljele od leukemije i limfoma), kreativno se izražavali i uživali na otvorenom. Osjećamo kako se bliži kraj nastavne godine, ali entuzijazam nas ne napušta! Dogovorili smo se da ćemo sada biti posebno vrijedni, i raditi i više nego inače, kako bismo za nekoliko tjedana bezbrižno dočekali početak veselih ljetnih praznika!

Proteklog mjeseca radili smo:

• likovne izričaje: Zumbuli, čestitke za Majčin dan (8.5.), Proljetna slika, slikanje prirode prema promatranju, Pčele u košnici;
  • pokuse i istraživanja: Trik s olovkamaRibice na suhom, Puhanje balona, Superštapić, Što sve mogu plinovi?, Gumeno jaje, Kiša u čaši;
  • pisano se izražavali na temu Da sam ja lastavica, zasadili razrednu biljku, obradili pedagošku radionicu Može i bez nasilja te pisali prema poticaju;

Obilježili smo važne datume:

• Majčin dan (8.5.), Međunarodni dan tjelesne aktivnosti (10.5.), Europski dan parkova (24.5.) te Svjetski dan leptira (28.5.)

Našu svibanjsku fotogaleriju pogledajte na sljedećem linku:

Srdačan pozdrav do iduće objave!

Vaše učiteljice produženog boravka