Prijam za učenike osnovnih škola koji su sudjelovali na državnim natjecanjima
Autor: Nevena Cindrić, 19. 6. 2017.

Za 54 učenika karlovačkih osnovnih škola koji su sudjelovali na državnim natjecanjima, te njihove mentore i ravnatelje 13.6.2017. u Gradskoj upravi upriličen je prijam. Tom prilikom, gradonačelnik Damir Mandić i njegova zamjenica Andreja Navijalić čestitali su svim učenicima, njihovim mentorima i ravnateljima na postignutim uspjesima.

Vi ste ustvari reprezentacija Karlovca. Otišli ste u neke druge gradove i županije i pronijeli ste ime grada, pronijeli ste ime svojih škola i svojih mentora. Po vama se Karlovac poznaje i po vama svima je proteklih dva mjeseca Karlovac bio u medijima i ono što je najvažnije u onim školskim krugovima se o Karlovcu pričalo jako lijepo, naglasio je Mandić. Dodao je da iako je dobro biti prvi, nije važno koje je mjesto tko osvojio, već je važan trud koji su uložili. Poručio im je i da znanje koje su stekli neka ne zadržavaju samo za sebe već ga dijele s drugima.

Iz naše škole na prijamu su bili ravnateljica Irmelina Sablić, četiri mentorice i 21 učenik. GLOBE program - mentorice Jasna Višnić i Snježana Marković Zoraja i učenici Fran Pavlačić, Erick Kovačina, Leon Šuper Lenuzzi i Roko Grbiniček. Geografija - mentorica Jasna Višnić i učenica Petra Luketić. Tehnička kultura - mentorica Biserka Papa - Neskusil i učenici Ira Gvozdić i Matija Veseljić. Tjelesno zdravstvena kultura - mentorica Alenka Belčić i učenici Saša Mišljenović, Karlo Bešenić, Noa Katalinić, Aldo Lipošćak, Hrvoje Ribičić, Fran Bosiljevac, Lukas Hamilton Shanahan, Borna Jakić, Andrej Belčić, Manuel Brezović (atletika), i Saša Mišljenović, Lovro Marković, Dario Butorajac i Vito Dujmović (kros).

Pogledajte slike u prilogu.

slike.zip (11.38 MB)