Šesti C u utrci za titulu NAJ
Autor: Ivančica Šebalj, 23. 11. 2007.

Potaknuti sudjelovanjem i uspjehom prošlogodišnjeg osmog a razreda u natjecanju za naj razred, šesti ce i njihova razrednica Aleksandra Škrtić krenuli su u novo natjecanje puni optimizma i s podrškom profesorice Jasne Višnić i ravnateljice Irmeline Sablić.

Jedan od prvih zadataka bio je prikazati svoj razred kao cjelinu.

Učenica Jelena Rožman napisala je: "Kad bi netko bacio oko na 23 dvanaestogodišnjaka i dvanaestogodišnjakinja Aleksandre Škrtić, razrednice 6.c razreda, koji se smiju, viču, šale i skaču pod odmorima, a marljivo pišu, računaju i crtaju na nastavi, taj netko bi pomislio: sasvim običan razred. Ali taj netko ne bi znao da mi imamo Dominika, najboljeg matematičara, Vlastu i Martinu, prave umjetnice, te Mariju koja prekrasno svira. Imamo Luku i još jednu Martinu koji su pravi genijalci. Pišemo najljepše sastavke, radimo najbolje plakate. Svatko od nas je u nečemu NAJ. Mi nismo obični. Mi smo najbolji razred iz Karlovca, najbolje škole podno staroga grada Zrinskih i Frankopana, Osnovne škole Dubovac."

To je bio samo početak nakon kojega je slijedila zabava uz glazbu i ples. Sljedeći puta kada naši krenu u Rijeku, bit će teže i tražit će se od njih znanja i sposobnosti.

Pratite naše stranice i bit ćete obaviješteni o tijeku natjecanja.